Конфедерація будівельників України

Конфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

Конфедерація будівельників України – сучасна, мобільна та високотехнологічна платформа, яка надасть Вам змогу розвинути бізнес, налагодити партнерські зв’язки, а також взяти участь у формуванні ринку будівельних послуг та прогресивних нормативно-правових правил гри.

 

Украинский Центр Стального Строительства (УЦСС)

Ассоциация участников рынка стального строительства, членами которой являются ведущие производители и дистрибьюторы стального проката, заводы по производству металлоконструкций, кровельных и фасадных систем, отраслевые проектные и научные организации, монтажные и строительные компании.

УЦСС является некоммерческой организацией, объединяющей участников цепочки поставок стальных конструкций в форме ассоциации. Решение о создании УЦСС было принято в ходе проведения I Национальной конференции участников рынка стального строительства в 2012 г. в Киеве. По поручению участников конференции для создания УЦСС была образована координационная группа компаний.

 

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

Протягом п’яти останніх неоднозначних років Асоціація об’єднала прогресивні компанії, що успішно розвиваються на теренах нашого складного, але цікавого будівельного ринку.

Асоціація пройшла шлях від 14 потужних організацій-засновників до професійного об’єднання галузі (понад 100 учасників) та вже збирає під свої прапори не тільки виробничі потужності, але і сучасні ідеї та технології.

Асоціація «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» активно сприяє розвитку будівельної нормативної бази. Так, на замовлення і за кошти виробників розроблено ряд національних нормативних документів.

Асоціація пройшла шлях від 14 потужних організацій-засновників до професійного об’єднання галузі (понад 100 учасників) та вже збирає під свої прапори не тільки виробничі потужності, але і сучасні ідеї та технології.